Go to the page content

HERO Çalışması

HERO (Hemofili Deneyimleri, Sonuçları ve Fırsatları),  hemofili ile yaşam anlayışını derinleştirmeyi amaçlayan  uluslararası, multidisipliner bir çalışmadır. Dünyanın dört bir yanından hemofili ile yaşamanın gerçek dünyadaki etkilerinden bazılarını öğrenin.

Abdul Kuveyt’te yaşıyor ve Hemofili A’sı var

HERO çalışmasının önemli sonuçlarını öğrenin

Hemofili tanısı almış bir kişinin ebeveyni veya bakım vereni olarak dünya genelinde devam eden araştırmayı inceleyebilirsiniz. HERO çalışması (Hemofili Deneyimleri, Sonuçları ve Fırsatları), hemofili ile yaşam anlayışını derinleştirmeyi amaçlayan uluslararası, çok yönlü, multidisipliner bir çalışmadır. HERO çalışması, fiziksel yükten, ruhsal ve bedensel sağlık üzerine etkilerine ve hatta ilişkiler ve istihdama kadar hemofili ile yaşamanın birçok farklı unsuruna odaklanmaktadır.

Referanslar

Novo Nordisk- HERO bilgi kartı, Hemofilinin fiziki yönü, yaşam kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Kasım 2015.

İlgili sayfalar

Hemofili Hakkında

Hemofili Hakkında

Hemofili, nadir pıhtılaşma faktörü eksiklikleri ve kalıtsal trombosit hastalıkları dahil olmak üzere bir dizi insanı etkileyebilecek çeşitli nadir kan hastalıkları vardır.

Bir tanıdan sonra ne beklemeli?

Bir tanıdan sonra ne beklemeli?

Çocuğunuzun hemofilisi olduğunu öğrendiyseniz çeşitli duygularla mücadele ediyor ve olasılıkla biraz endişeli hissediyor olabilirsiniz. Bu sayfa, size yönelik bir kılavuz görevi görecek şekilde tasarlanmıştır.

<b>Hemofili.net<sup>®</sup> video kitaplığı</b>

Hemofili.net® video kitaplığı

Bilgi ve deneyimlerini paylaşmanın yeni ufuklar açtığını ve bakış açıları sağlayabildiğini gördük. Birçok hikayeyi anlatan bir dizi videoya ulaşabilirsiniz.

TR24CH00009