Go to the page content

Santiago Meksika'da yaşıyor ve Hemofili B’si var.

Hemofili.net® video kitaplığı

Video kitaplığımız hemofili ile yaşayan insanlardan daha fazlasını öğrenmek için harika bir yerdir. Burada, altmış yılı aşkın bir süredir hemofili ile yaşamış olan Heinz'dan her ikisi de bir dizi zorlukla karşı karşıya kalıp bunların üstesinden gelen anne ve oğul Olivia ve Harry’ye kadar, benzersiz hikayeler anlatan bir dizi farklı insan bulacaksınız .

Linda

Linda

Linda, 45 yaşındayken nadir görülen bir kanama bozukluğu olan edinilmiş hemofili tanısı alışına dair hikayesini paylaşıyor.

Brigitte

Brigitte

Brigitte, Almanya'dan beslenme uzmanı ve Jonah ise danışanı. Brigitte, sağlıklı beslenmenin hemofilili bireylerin eklemlerine nasıl yardımcı olduğu hakkında bilgi verecek.


Brian

Brian

Bir FXlll eksikliği hastası olan Brian, kendi öyküsünü paylaşıyor ve bu nadir kanama bozukluğu için farkındalık yaratıyor.


Heinz

Heinz

Heinz, hemofili ile geçen yaşam hikayesini anlatıyor ve son 60 yılda hemofili tedavisinin nasıl geliştiğine ilişkin fikirlerini paylaşıyor.


Carlos

Carlos

Kolombiyalı Carlos, Hemofili A ile birlikte yaşıyor. Bize okulda obezite ve depresyonla nasıl mücadele ettiğini ve hayatını nasıl tersine çevirdiğini anlatıyor. Şu anda Kolombiya'daki hemofili topluluğu için çalışıyor.


Harry ve Olivia

Harry ve Olivia

Hayatının çok erken dönemlerinde tanı alan Harry ve annesi Olivia, deneyimlerini hemofilili birey ve yakını bakış açısıyla paylaşıyor.


Michael

Michael

Hemofili A ile yaşayan Michael Frei, hemofili ile yaşayan genç nesiller için umutlu bir bakış açısına sahip.TR24CH00012